Malatya'da yatırım istişaresi

Malatya’da yatırım istişaresi


Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, personeliyle yaptığı istişare toplantısında 2021 yılında yapılacak yatırımları görüştü.

Malatya Büyükşehir Belediyesi, 2020 yılında merkez ve ilçelerde bir kısım yatırımı hizmete açarken, temelini attığı ve yapımı devam eden çalışmalarla ilgili istişare toplantısı yaptı. Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan başkanlığında gerçekleşen istişare toplantısına Genel Sekreter, Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Başkanları ve şube müdürlerinin katıldı. Göreve geldiklerinde iki yıl içinde Malatya’nın hiçbir yerinde altyapı ve asfalt sorunu kalmayacağının sözünü verdiklerini anımsatan Başkan Gürkan, “Şu ana kadar gerek MASKİ, gerekse Yol Altyapı Dairesi tarafından çalışmalar yoğun bir şekilde sürdürülüyor. Belirlenen hedef yakın bir zamanda gerçekleşmiş olacaktır” dedi.

Başkan Gürkan, 2021 yılı içerisinde Millet Bahçesi, Millet Kütüphanesi, 100. Yıl Parkı, Yeni Kent Meydanı, Milli Eğitim Müdürlüğü için il binası, Kuzey ve Güney Kuşak Yolları, Kuzey Çevre Yolu, Batı Kolektörü başta olmak üzere alt yapı yatırımları gibi onlarca projemizin bir kısmını hizmete açarken, bir kısmının da temelini atarak çalışmaların startını vereceklerini söyledi.

Loading...

Malatya'da yatırım istişaresi

Malatya'da yatırım istişaresi

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Ohediyo

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğen Beğen
0
Beğen
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Hahaha Hahaha
0
Hahaha

Facebook Yorumlar