Osman Zolan: "Denizli diğer illeri imrendiriyor"

Osman Zolan: “Denizli diğer illeri imrendiriyor”


Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şube Başkanı Osman Yüreci ve yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Başkan Zolan, şehrin geldiği noktaya birçok kentin imrenerek baktığını söyledi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şube Başkanı Osman Yüreci ve yönetimini kabul etti. Kısa süre önce hayatını kaybeden Dernek Başkanı Adnan Kuloğlu’na Allah’tan rahmet ve yakınlarına başsağlığı dileyen Zolan, muhtarlığın çok zor bir iş olduğunu kaydederken, “Mahallelerin en yetkilisi muhtarlardır ve her sıkıntıda sizlerin kapınız çalınır. Bizim elimiz, kolumuz, gözümüz ve kulağımızsınız.  Bizler de sizlerin gayreti ile sıkıntıları, talepleri yerine getirmek için gayret gösteriyoruz” dedi.

Loading...

Denizli’nin geldiği noktaya birçok şehrin imrenerek baktığını anlatan Başkan Zolan, bu şehirdeki huzuru, mutluluğu hakim kılmak, aynı zamanda güzellikleri artırarak, vatandaşın sıkıntısını azaltarak yola devam ettiklerini ifade etti.

Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şube Başkanı Osman Yüreci ise, Denizli için hep birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirterek, destekleri için Başkan Zolan’a teşekkür etti.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Ohediyo

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğen Beğen
0
Beğen
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Hahaha Hahaha
0
Hahaha

Facebook Yorumlar