Pamukkale kısıtlamayı hizmete çevirdi

Pamukkale kısıtlamayı hizmete çevirdi


Denizli’de Pamukkale Belediyesi, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu hafta sonunu hizmete çevirdi.

Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde hafta sonları sokağa çıkma kısıtlamasını fırsat bilen Pamukkale Belediyesi, yaşayan vatandaşlara hizmet sunmaya devam etti.

Loading...

Pamukkale Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü personelleri, kısıtlama günlerinde Kitap Kafe üyesi kitapseverlerin okumak istedikleri kitapları evlerine kadar ulaştırırken, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri de, ilçe sokak ve caddelerinin temizliği konusunda çöp toplama, sokak süpürme, park temizlik hizmetlerini aksatmadı. Zabıta ekipleri, ilçede açık olan işyerlerinin denetimini gerçekleştirdi. 65 yaş üstü olan bu vatandaşların market ve eczane gibi yerlere gidemeyecek durumda olan vatandaşların yardım taleplerini 444 9 220 nolu çağrı merkezine gelen telefonlar aracılığıyla ulaştırılırken, Sağlık İşleri’ne bağlı çalışan ekipler ise ilçedeki parklarda ve talep gelen binalarda dezenfekte işlemleri gerçekleştirildi.

Bu arada Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 23 mahalleyi kapsayan beton kilit parke taşı döşeme çalışmalarını Kurtluca, Kavakbaşı, Fatih, Topraklık ve Pınarkent mahallelerinde sürdürdü.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Ohediyo

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğen Beğen
0
Beğen
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Hahaha Hahaha
0
Hahaha

Facebook Yorumlar