Yahyalı Belediye Başkanı pazarcılarla buluştu

Yahyalı Belediye Başkanı pazarcılarla buluştu


Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, yapımı tamamlanmak üzere olan Kapalı Semt Pazarı için pazarcı esnafıyla bir araya geldi.

Belediye Meclis Salonunda yapılan toplantıya Başkan Esat Öztürk’ün aynı sıra Yahyalı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Orhan Kalem, pazar esnafları ve belediye personeli katıldı.

Toplantıda pazarcı esnafına konuşan Yahyalı Belediye Başkan Esat Öztürk, 36 bin nüfuslu bir ilçeye yakışır bir kapalı semt pazarına kavuştuklarını açıklarken, “Gerçekten çok kaliteli meyve ve sebze satıyorsunuz. Hafta içi günlerde mahalle minibüslerimiz için durak, araçlarımız için otopark olacak. Cuma günleri sizler burada satış yapacaksınız. Ayrıca pazarımızın çatısına 400 KW elektrik üretim kapasiteli Güneş Enerji Sistemi kuracağız. Yeni kapalı semt pazarımızı bayramlarda kurban kesim alanı olarak da kullanabileceğiz” diye konuştu.

İlçeye kazandırılan Kapalı Semt Pazarı için Başkan Esat Öztürk’ e teşekkür eden Yahyalı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Orhan Kalem de oluşturulacak pazar yerini istişare etmek üzere toplandıklarını açıkladı.

Toplantıda yeni pazar yerinde uygulanacak düzen için pazarcı esnafının görüş, öneri ve talepleri alındı.

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Ohediyo

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğen Beğen
0
Beğen
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Üzgün Üzgün
0
Üzgün
Hahaha Hahaha
0
Hahaha

Facebook Yorumlar